Rekomendacje Fotograf Weselny

sesje ślubne w warszawie

Ogarnięte i dopięte na 100%, potwierdzam jako panna młoda i gorąco polecam! 😊 Wspaniałe wspomnienia i świetna atmosfera w pakiecie!

Ewelina i Rafał, sierpień 2016


 

sesja ślubna na łące kwiaty

Fotografa Roberta Karkowskiego serdecznie polecamy do upamiętnienia w postaci zdjęć ważnych momentów w swoim życiu. Robert ma ciekawe pomysły na zdjęcia w plenerze a otrzymane fotografie można oglądać bez końca 🙂 Pełen profesjonalizm! Widać, że dla Roberta fotografowanie jest pasją a dzięki jego umiejętnościom mamy piękny spersonalizowany fotoalbum, płyty, pendrive, zdjęcia a to wszystko w gustownym opakowaniu 🙂 Wielkie podziękowania! Wiola i Marcin 🙂

Wioleta i Marcin, czerwiec 2016


 

polecany fotograf warszawa

DZIĘKUJEMY! Pięknie opakowane, znakomicie dobrane w foto książce, piękne zdjęcia. Już od jutra zabieram je do obejrzenia do pracy.

Marta i Paweł, wrzesień 2015


 

Sesja zdjęciowa w plenerze

Chcemy z całego serca polecić usługi fotograficzne Roberta. Piękne kadry, które uchwycił Tego ważnego dla Nas dnia, pozostaną z nami już na zawsze. Pamiątki na najwyższym poziomie. Jesteśmy zachwyceni :)

Magdalena i Adam, sierpień 2015


 

Rekomendacje Fotograf

Z sentymentem wspominamy naszą sesję zdjęciową. Robert bez wątpienia jest profesjonalistą! Otrzymane zdjęcia jak i albumy były po prostu piękne i świetnej jakości. Jeszcze raz dziękujemy!

Milena i Dominik, sierpień 2015


 

rekomendacje fotograf weselny warszawa

Współpraca z Robertem była przyjemnością. Zdjęcia wysokiej jakości, starannie wykonane. Ujęcia bardzo dobre, pełny profesjonalizm. Robert w stu procentach wywiązał się z umowy. Sesja plenerowa przebiegała w przyjaznej atmosferze, bardzo miło ją wspominamy. Na zdjęcia nie czekaliśmy długo. Dużym atutem jest też atrakcyjna cena pakietów. Szczerze polecamy usługi tego fotografa.

Wioleta i Michał, lipiec 2015


 

fotograf legionowo polecany

 

Fotograf na ślub i wesele to dla nas osoba, która w niewidoczny i subtelny sposób zarejestruje najważniejsze momenty. Robert okazał się idealnym towarzyszem tej uroczystości. Dziękujemy za pięknie zachowane chwile!

Izabela i Sebastian, sierpień 2014


 

rekomendacje fotograf warszawa wesele

Od fotografa na naszym ślubie i weselu oczekiwaliśmy pełnego profesjonalizmu. Chcieliśmy aby zajął się wszystkimi fotograficznymi sprawami. Jesteśmy bardo zadowoleni z efektów. Polecamy!

Iwona i Mieczysław, czerwiec 2012


 

Dodaj komentarz