sesja narzeczeńska

Sesja narzeczeńska w Serocku

Sesja narzeczeńska w pięknym mazowieckim mieście tuż nad Narwią.

Sesja narzeczeńska to zawsze ciekawe kadry, które można wykorzystać już na Waszym weselu! Zapraszam do rezerwacji terminów – razem ustalimy dogodny dla Was czas i ciekawe miejsce, które na długo zapadnie Wam w pamięci!

Takim miejsce bez wątpienia jest Serock – to piękne miasto, które zdecydowanie dba o swój dobry wizerunek i drobne detale. Zieleń, kwiaty i nasadzenia znajdujące się na każdym rogu starego i bardzo malowniczego ryneczku, zachwycają każdego kto zbłądzi tu pokonując trasę z Warszawy do Augustowa. Zaledwie kilkanaście minut jazdy samochodem ze stolicy. Za każdym razem gdy odwiedzam to miasto, jestem zachwycony jego urokiem i wciąż zaskakiwany ile w tak niewielkim mieście może być ciekawych fotograficznie tematów.

Postanowiliśmy to sprawdzić z Martą i Krzyśkiem. Zadzwonili do mnie wcześniej z pytaniem, czy nie zrobił bym na chwilę przed tym ważnym dniem, krótkiej sesji narzeczeńskiej. Zgodziłem się bez wahania i już o 9 rano czerwcowego (bardzo gorącego zresztą) dnia zawitaliśmy na wybrukowanym serockim rynku. Co działo się potem… może lepiej pokazać niż opisywać ;)

robert-karkowski-fotografia-sesja narzeczeńska sesja narzeczeńska serock sesja narzeczeńska warszawa sesja narzeczeńska nasielsk sesja narzeczeńska legionowo sesja narzeczeńska w warszawiesesja narzeczeńska nad wodą sesja narzeczeńska pułtusk sesja narzeczeńska plenerowafajna sesja narzeczeńska piękna sesja narzeczeńska sesja narzeczeńska w serocku sesja narzeczeńska cena dobra sesja narzeczeńska warszawa sesja narzeczeńska oryginalna sesja narzeczeńska sesja narzeczeńska robert-karkowski-fotografia-9695 robert-karkowski-fotografia-9783 robert-karkowski-fotografia-9813 robert-karkowski-fotografia-9835 robert-karkowski-fotografia-9860 robert-karkowski-fotografia-9868 robert-karkowski-fotografia-9889 robert-karkowski-fotografia-9900 robert-karkowski-fotografia-9911 robert-karkowski-fotografia-9938 robert-karkowski-fotografia-9963 robert-karkowski-fotografia-9982 robert-karkowski-fotografia-9996 robert-karkowski-fotografia-9997