sesja w górach

Sesja w górach

Sesja w górach

Morskie Oko z Sabiną i Hubertem.

Polskie góry od zawsze inspirowały fotograficznie. Oczywiście zachwycić można się wszystkim po trochu: pięknymi widokami, wysokimi szczytami, pieszymi wędrówkami, owieczkami lub góralskim klimatem. My, z Sabiną i Hubertem postanowiliśmy zachwycić się jeszcze jedną, jakże niebanalną rzeczą – sesją plenerową w górach.

Zatem z samego rana (po dobrym śniadaniu oczywiście) wybraliśmy się na pieszą wędrówkę nad Morskie Oko. Dzień zapowiadał się pogodny i taki pozostał do końca trwania naszej sesji w górach. Wędrówka przebiegała nam w dobrych humorach i nie czuliśmy ubywających kolejnych metrów pod górkę. Pani Młoda dzielnie znosiła trudy podróżowania w swojej sukni ślubnej, budząc tym zachwyt i radość turystów licznie odwiedzających tego dnia szlaki górskie.

Kiedy dotarliśmy na miejsce, światło pięknie wypełniło zakątek, w którym skryte jest Morskie Oko. Powietrze było czyste i bardzo rześkie. Zatem bez problemu skakaliśmy przez kolejne kamyczki szlaku dookoła Morskiego Oka. Nasza sesja w górach nabierała tempa…

Dzień na zdjęcia w Tatrach okazał się tyle dogodny, że w tym samym czasie swoją sesję wykonywały jeszcze dwie inne Pary Młode. Gorąco je w tym miejscu pozdrawiam!

A Wam jak podoba się nasza sesja w górach i załączone poniżej zdjęcia?

robert-karkowski-fotografia-3637Sesja w górachplener ślubny górysesja ślubna morskie okoplener ślubnysesja w górachrobert-karkowski-fotografia-2robert-karkowski-fotografia-3971robert-karkowski-fotografia-3779 sesja w Tatrach plener ślubny w górach sesja ślubna Zakopane plener w tatrach sesja ślubna góry sesja pary młodej górysesja w górachsesja w górachrobert-karkowski-fotografiasesja zdjęciowa w górachplener nad Morskim Okiemrobert-karkowski-fotografia-3832robert-karkowski-fotografia-3829robert-karkowski-fotografia-3743robert-karkowski-fotografia-3714

Jeśli chcesz zorganizować podobną sesję w górach i nie tylko – zapraszam Cię serdecznie do sprawdzenia mojej oferty fotograficznej na rok 2017. Z moim doświadczeniem jako fotograf ślubny zrealizujesz swoje najskrytsze marzenia zdjęciowe i zatrzymasz ulotne chwile na dłużej.